آموزش

رژگونه چیست؟

رژگونه چیست؟

سلام به همراهان خوب فروشگاه مادام شاپ. امروز برگشتیم تا به موضوع جدیدی از دنیای زیبایی بپردازیم. رژگونه چیست؟ موضوع جذاب ما در مطلب امروز خواهد بود. رژگونه یکی از ابزارهای مهم در آرایش صورت است. به طوری که اگر در آرایش صورت از آن استفاده نکنیم، گویی تکمیل نیست. در این مطلب می‌خواهیم به شما در انتخاب صحیح رژگونه کمک کنیم و همچنین نحوه استفاده درست از آن را به شما بگوییم. پس تا انتهای مطلب با مادام شاپ همراه باشید.

بهترین رژگونه

از نظر فنی، رژگونه یک سایه صورتی است. از نظر تاریخی، رنگ رژگونه با تئاتر زنده ارتباط دارد زیرا اغلب در آرایش تئاتر استفاده می شود. احتمالاً می‌دانید که رنگ رژگونه مناسب می‌تواند رنگ پوست شما را گرم کند، درخشندگی سالمی به شما بدهد و حتی توهم استخوان‌های گونه را ایجاد کند.
اما بهترین رژگونه برای شما چیست؟ همانطور که تمام رنگ های صورتی، هلویی، توت ها و پرتقال های موجود در بازار را مرتب می کنید، کمی شبیه تلاش برای یافتن سوزنی در انبار کاه است. به همین دلیل است که ما از هنرمندان آرایش استفاده کرده‌ایم تا ما را در یافتن سایه رژگونه‌ای مناسب برای هر رنگ پوست، از جمله رنگ‌های روشن، روشن متوسط، زیتونی و تیره، پر کنند. اولین قدم این است که رژگونه‌ای پیدا کنید که دارای رنگ‌های زیرین (گرم، سرد یا خنثی) مشابه پوست شما باشد، مانند کرم پودر. اما اگر هنوز مطمئن نیستید، دانیل مارتین، میکاپ آرتیست حرفه‌ای، یک راه حل دارد: مقایسه رژگونه با رنگ لب مشتری. او می‌گوید: «آن را روی سیب‌های گونه‌تان آزمایش کنید تا ببینید آیا با رنگ طبیعی لب یا رژ لب‌تان تداخل دارد یا خیر. اگر به نظر می‌آید یا غیرطبیعی است، باید سایه دیگری را انتخاب کنید». مارتین همچنین توصیه می کند رژگونه را برای آخرین مرحله از فرآیند آرایش صورت، پس از کرم پودر، برنزه کننده و حتی آرایش چشم، ذخیره کنید. او می‌گوید: «با حفظ رژگونه برای آخر، خطر پاک کردن همه چیز را کاهش می‌دهید و اگر در همان ابتدا زیاد از رژگونه استفاده کنید، دوباره باید آن را تمدید کنید».
رژگونه سنگی چیست

رنگ رژگونه

هنگامی که پوست خیلی روشن دارید، بهترین رنگ رژگونه شما صورتی ملایم، مرجانی روشن و هلویی است. برای خانم‌هایی که پوست‌های روشن و ته‌رنگ‌های سرد یا صورتی دارند، باید سایه‌های صورتی ملایم را برای ظاهری طبیعی و سایه‌های هلویی/مرجانی را برای رنگ‌آمیزی بپوشند. اگر رنگ پوست روشن و ته رنگ گرم یا طلایی دارید، سعی کنید از سایه‌های مرجانی هلویی برای ظاهری طبیعی و رژگونه‌های صورتی ملایم برای رنگ‌آمیزی استفاده کنید.
برای کسانی که رنگ پوست متوسطی دارند، سایه های صورتی پررنگ، ارغوانی گرم و رژگونه هلویی عمیق را امتحان کنید. اگر ته رنگ‌های شما سرد یا صورتی است، باید سایه‌های صورتی پررنگ یا ارغوانی را برای داشتن ظاهری طبیعی و سایه‌های هلویی عمیق را برای رنگ‌آمیزی بپوشید. خانم‌هایی که ته‌رنگ‌های گرم یا طلایی دارند، باید سایه‌های هلویی عمیق را برای ظاهری طبیعی و رژگونه‌های صورتی پررنگ یا ارغوانی را برای رنگ‌آمیزی بپوشند.
زنان با پوست تیره در سایه های فوشیا عمیق، توت، قهوه ای گرم، کشمشی و نارنگی فوق العاده به نظر می رسند. اگر ته رنگ های سرد یا صورتی دارید، سایه های فوشیا یا توت های روشن را برای ظاهری طبیعی و رنگ های نارنگی را برای رنگ های تند بپوشید. کسانی که ته رنگ های گرم یا طلایی دارند، باید سایه های قهوه ای گرم یا نارنگی را برای ظاهری طبیعی و صورتی و توت را برای یک رنگ پررنگ بپوشند.
چه زمانی از رژگونه های گرم و سرد استفاده کنیم؟
یک ترفند ساده برای تصمیم گیری در مورد استفاده از رژگونه گرم یا سرد وجود دارد. برای داشتن ظاهری طبیعی، رژگونه ای با رنگ پوستتان انتخاب کنید. اگر می‌خواهید رژگونه‌ای جسور داشته باشید، رژگونه ای را با ته رنگ مخالف به عنوان پوست خود انتخاب کنید. بنابراین، اگر رنگ پوست گرمی دارید (ته رنگ زرد)، سایه رژگونه گرم را برای ظاهری طبیعی و سایه رژگونه سرد را برای یک رنگ پررنگ انتخاب کنید. برعکس اگر رنگ پوست سردی دارید (تن رنگ صورتی).
  • رژگونه های گرم: مرجانی، هلو، نارنگی، قهوه ای
  • رژگونه های خنک: فوشیا، صورتی، کشمشی، توت
  • رژگونه خنثی: ارغوانی

این را به شما بگوییم که یافتن رنگی که ه پوست شما می‌آید ممکن است کمی طول بکشد، اما چه چیز جذاب‌تر از امتحان وسایل آرایشی در دنیای پرهیجان آن است!

رژگونه رولوشن

رولوشن یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولید کننده محصولات آرایشی و مراقبتی است که در رقابت با بسیاری از شرکت‌های بزرگ است. رولوشن با اینکه کار خود را از سال 2013 شروع کرده است، دارای محبوبیت بسیاز زیادی در سرتاسر جهان است. از بهترین خصوصیات محصولات رولوشن می‌توان به کیفیت فوق‌العاده و قیمت مناسب اشاره کرد. همچنین محصولات برند رولوشن وگان بوده و هیچ تستی روی حیوانات به وسیله آنها انجام نمی‌گیرد. ما برای شما در فروشگاه مادام شاپ این شرایط را فراهم کرده‌ایم که به بهترین محصولات رولوشن به راحتی در ایران دسترسی داشته باشید.

ویژگی‌های پالت رژگونه رولوشن sugr and spice

رنگ‌های متنوع و جذاب پالت رژگونه رولوشن شامل 6 رنگ مات و 2 رنگ درخشان و شاینی است. رنگ‌های به گونه‌ای است که برای انواع پوست مناسب است. از 6 رنگ مات آن می‌توانید به عنوان رژگونه استفاده کنید. همچنین از 2 رنگ درخشان می‌توان به عنوان هایلایتر استفاده کرد. البته بسته به سلیقه خود شما می‌توانید از این 8 رنگ برای کانتورینگ صورت، برنزر کردنن صورت و سایه چشم نیز استفاده کنید. بافت پودری این پالت بسیاری عالی و یکدست بوده و دارای ماندگاری بالایی است. همچنین می‌توانید رنگ‌های آن را با هم ترکیب کنید.

این محصول همانند سایر محصولات رولوشن وگان بوده و فاقد گلوتن است. و شما بدون نگرانی می‌توانید از آن استفاده کنید. پالت رژگونه رولوشن sugr and spice، با رنگ‌های متنوع و کاربردی خود برای انواع سلیقه و انواع استفاده مناسب است.

ویژگی‌های پالت رژگونه رولوشن گلدن شوگر

همان طور که گفتیم پالت رژگونه رولوشن گلدن شوگر، شامل 8 رنگ مختلف با تناژهای متفاوت است که شامل رنگ‌های اکلیلی و مات است. شما می‌توانید از این رنگ‌ها به عنوان هایلایتر، برانزر و یا حتی کانتور صورت خود استفاده کنید. رنگ‌های استفاده شده در این پالت رولوشن بسیار غنی بوده و رنگدانه‌های آن غلظت بالایی دارند. به همین دلیل ترکیب رنگ‌های آن با هم بسیار کار ساده و البته جذابی است. بدلیل فرمولاسیون استفاده شده در این پالت بافت آن بسیار نرم و ابریشمی است. این محصول هم همانند سیار محصولات رولوشن فاقد گلوتن است و کاملا گیاهی می‌باشد. به همین دلیل باعث ایجاد حساسیت روی پوست صورت نخواهد شد.

تنوع این 8 رنگ استفاده شده در پالت رژگونه رولوشن گلدن شوگر، بسیار بالا است. شما می‌توانید از رگه‌های طلایی این پالت رولوشن برای هایلایت کردن صورت خود استفاده کنید. و برای برجسته کردن صورت و کانتورینگ از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. رنگ بندی این پالت آرایشی رولوشن شامل رنگ های سفید، کرمی، صورتی و طلایی می شود. همچنین شما می‌توانید از رنگ‌های این پالت برای سایه چشم استفاده کنید. البته این را هم فراموش نکنیم که برند رولوشن حامی حیوانات بوده و در روند تولید این محصول، هیچ تستی بر روی حیوانات انجام نگرفته است.

ویژگی‌های پالت رژگونه رولوشن هات اسپایس

پالت رژگونه رولوشن هات اسپایس، دارای تنوع زیادی در نگ‌ها و کاربردهای زیادی است. 8 رنگ در این پالت گنجانده شده است که 6 رنگ آن مات و 2 رنگ آن درخشان و شاین است. رنگ‌های آن بسیار نرم و پودری هستند و جلوه‌ای یکدست و زیبا به صورت زیبای شما می‌بخشند. شما می‌توانید به راحتی رنگ‌های آن را با هم ترکیب کنید. پیگمنت این محصول بالا است و شما کافی است برای هر بار از مقدار کمی از آن استفاده کنید. دوام و ماندگاری این محصول بسیار بالا است و شما می‌توانید به راحتی یک روز کامل را با آن بگذرانید. ترکیبات آن فاقد گلوتن بوده و در روند تولید آن هیچ تستی بر روی حیوانات انجام نگرفته است.

اگر می‌خواهید پالتی با رنگ‌های کمتر را خریداری نمایید. پشنهاد مادام شاپ به شما، پالت رژگونه و هایلایتر رولوشن است. شما با خرید این محصول، علاوه بر رژگونه هایلایتر هم می‌توانید داشته باشید.

رژگونه شاین دار چیست

رژگونه بیولیس

بیولیس یک شرکت تولید کننده لوازم آرایشی ترکیه‌ای است که محصولات اقتصادی تولید می‌کند. محصولات این برند بیولیس دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب هستند. شما دوستان عزیز می‌توانید به محصولات بیولیس به راحتی در ایران دسترسی داشته باشید. همچنین تمامی محصولات موجود در فروشگاه مادام شاپ اورجینال بوده و از شعب معتبر مورد به برندها خریداری شده‌اند.

ویژگی‌های پالت هایلایتر و رژگونه

همانطور که گفتیم این پالت جذاب بیولیس، دارای سه رنگ جذاب و درخشان است. این سه رنگ شامل:

  • رژگونه با رنگی هلویی و البته خیلی هم درخشان نیست و جلوه‌ای زیبا دارد.
  • رنگ قهوه‌ای هم برای برانزر و یا کانتورینگ صورت کاربرد دارد.
  • اما به نظر من جذاب‌ترین رنگ این پالت این رنگ شامپاینی هایلایتر آن است. واقعا خالم با دیدن این رنگ عوض می‌شود.

بافت پودرهای استفاده شده در این پالت کاملا نرم بوده و به راحتی روی پوست پخش می‌شود و بسیار یکدست و هماهنگ است. همچنین رنگ‌های آن قابل ترکیب است و شما به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. ماندگاری آن هم بالا است و شما بدون نگرانی می‌توانید به مهمانی بروید و نگران پاک شدن آرایش خود نباشید. در کل اگر به دنبال یک پالت چندکاره با قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا هستید، از پالت هایلایتر برنزر رژگونه بیولیس، استفاده کنید.

رژگونه دبالم

برند دبالم در سال 2004 میلادی در کشور آمریکا و توسط خانم ماریسا شیپمن متولد شده است. برند دبالم انواع محصولات آرایشی و مراقبت پوست و ناخن را به بهترین شکل تولید می‌کند. شعار شرکت دبالم زیبایی در 5 دقیقه است. محصولات برند دبالم دارای کیفیت فوق‌العاده زیادی می‌باشند و در سرتاسر دنیا طرفداران خود را دارد. همچنین تمامی محصولات دبالم ارگانیک بوده و از محصولات حساسیت زا در آنها استفاده نشده است. ما برای شما این شرایط را فراهم کرده‌ایم که به بهترین محصولات دبالم به راحتی در ایران دسترسی داشته باشید.

ویژگی‌های پالت رژگونه و هایلایتر دبالم

4 رنگ مختلف استفاده شده در این پالت، بسیار کاربردی است و به راحتی با هم ترکیب می‌شوند. رنگ‌های موجود در این پالت دارای پیگمنت بالایی بوده به همین دلیل اگر می‌خواهید آرایش ملایمی داشته باشید، کافی است از مقداری کم از این محصول استفاده کنید. جلوه نهایی این رنگ‌ها مات است. اما همانطور که گفتیم 1 رنگ مخصوص هایلایت صورت در پالت قرار دارد. اگر می‌خواهید آرایشی درخشان و براق داشته باشید، کافی است در انتهای کار به مقدار کمی از هایلایتر استفاده کنید.

اندازه پالت رژگونه و هایلایتر دبالم، بسیار کوچک بوده و همین کار را برای حمل و نقل آسان می‌کند و به عنوان یک پالت مسافرتی شناخته می‌شود. همچنین آینه استفاده شده کار را برای شما بسیار آسان‌تر خواهد کرد. سایه‌های این محصول بافت نرم و ابریشمی دارد و اصلا احساس سنگینی را روی صورت شما ایجاد نخواهد کرد. همچنین هیچ رایحه‌ای ندارد و شما را اذیت نخواهد کرد. پوشش آن یکدست است و پوشش جذاب و یکدستی را روی صورت شما ایجاد خواهد کرد. ماندگاری این محصول نیز زیاد است و برای یک روز تنها کافی است یکبار از آن استفاده کنید.

فروشگاه مادام شاپ رژگونه برند دبالم را به صورت تک رنگ نیز دارد. رژگونه هات ماما دبالم یکی از پرطرفدارترین و بهترین رژگونه‌های روز دنیا است.

در روند تولید این محصولات هیچ تستی بر روی حیوانات انجام نشده است. در ترکیبات آن از پارابن و گلوتن استفاده نشده است. پس دیگر لازم نیست که نگران باشید، این پالت رژگونه دبالم هیچ حساسیتی را برای شما به وجود نمی‌آورد. ما استفاده از این پالت چندکاره دبالم را به همه خانم‌هایی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند، پیشنهاد می‌کنیم.

رژگونه میبلین

میبلین برندی با قدمت 100 ساله که دارای موقعیت بسیار خوب و قدمت بسیاز زیادی در محصولات آرایشی و مراقبتی می‌باشد. البته این را به یاد داشته باشید که میبلین اولین برند تولید کننده ریمل در جهان بوده است. دفتر مرکزی برند میبلین در کشور آمریکا قرار دارد. در سال 1996 کمپانی بزرگ لورال این برند را خریداری کرد و در سال 2001 نام آن را به میبلین نیویورک تغییر داد. محصولات برند میبلین در تمام دنیا توزیع می‌شوند و طرفداران خاص خود را دارند. ما برای شما این شرایط را مهیا کرده‌ایم که به بهترین محصولات میبلین به راحتی در ایران دسترسی داشته باشید.

تینت رژگونه چیست

ویژگی‌های رژ گونه مایع میبیلین

رژ گونه مایع میبیلین، با فرمولاسیون ویژه خود ظاهری ابریشمی و جذاب به شما خواهد بخشید. بافت این رژ گونه مایع بسیار سبک و روان بوده و ظاهر و جلوه‌ای طبیعی به صورت شما می‌بخشد. این رژ گونه در عین حال که بافت سبکی دارد پیگمنت بالایی دارد و رنگدانه‌های آن قوی است. ماندگاری این رژ گونه بالا بوده و برای یک مهمانی کافی است و لازم نیست که نگران پاک شدن آن باشید. البته این رژ گونه ضد آب نیست، اما لازم نیست که نگران باشید، زیرا با رطوبت و عرق کردن به خصوص در فصل تابستان پاک نخواهد شد.

سواچ رنگ رژ گونه مایع میبیلین

این رژ گونه دارای رنگ‌های مختلفی می‌باشد. شما باید با توجه به رنگ پوست خود، آن را انتخاب کنید. ما در این بخش سعی می‌کنم با توجه به رنگ پوستتان به شما بگوییم که چه رنگ رژ گونه‌ای برای شما مناسب است.

  • رژ گونه مناسب پوست روشن: افرادی با پوست روشن، بهتر است برای گرما بخشیدن و جذاب‌تر ساختن چهره خود از رژ گونه‌هایی با رنگ هلویی و یا مرجانی استفاده کنند.
  • رژ گونه مناسب پوست گندمی: این افراد نباید به سراغ رنگ‌های خیلی تیره بروند. این دسته از افراد بهتر است از رژ گونه‌هایی با رنگ بنفش، صورتی و هلویی استفاده کنند.
  • رژ گونه مناسب پوست تیره: پیشنهاد ما در مادام شاپ به افرادی با پوست تیره، استفاده از رژ گونه با رنگ آجری، پرتقالی و یا نارنجی است. البته بسته به سلیقه خود می‌توانید از رنگ قرمز نیز استفاده کنید.

پالت رژگونه و هایلایتر وت اند وایلد

رنگ‌های استفاده شده در این پالت رژگونه و هایلایتر وت اند وایلد، رنگدانه‌هایی غنی و قوی دارند. به همین دلیل پوشش یکدست و یکنواختی را روی صورت ایجاد خواهند کرد. همچنین این رنگ‌ها به راحتی با هم ترکیب می‌شوند. این دو رنگ استفاده شده در این پالت وت اند والید، براق هستند و به شما اجازه می‌دهند آرایشی جذاب و جسورانه داشته باشند. شما از بخش کم رنگ‌تر یا همان هایلابتر می‌توانید برای براق کردن قسمت‌های مختلف صورت خود استفاده کنید.

پالت رژگونه چیست

پبشنهاد شگفت انگیز مادام شاپ

در بخش بالا به شما گفتیم که برای استفاده از رژ گونه مایع میبیلین، بهتر است از براش آرایشی و یا بیوتی بلندر استفاده کنید. شما می‌توانید بهترین ست براش و بیوتی بلندر را از فروشگاه مادام شاپ تهیه کنید. شما می‌توانید براش آرایشی مد نظر خود را از بین براش‌های زیر انتخاب کنید:

سخن نهایی

ما میشه سعی داشته‌ایم بهترین و معروف‌ترین محصولات آرایشی و زیبایی را از بهترین برندها به شما معرفی کنیم. زیرا قطعا شما شایسته بهترین‌ها هستید. رژگونه‌های معرفی شده، یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی پیش روی شماست که می‌توانید رنگ دلخواه آن را انتخاب کنید و از آن بهترین استفاده را کنید. امیدوار هستیم که با استفاده از این محصولات به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید. اگر در مورد این مطلب و یا محصولات معرفی شده فروشگاه مادام شاپ نیاز به راهنمایی داشتید، حتما پیج اینستاگرام مادام شاپ را دنبال کنید. شعار ما را هم که از یاد نبرده‌اید، زیبایی و سلامت شما در اولویت ما است.

رژگونه استیکی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *