آموزش

هایلایتر چیست؟

هایلایتر چیست؟

سلام به دوستان عزیز و همراهان همیشگی سایت مادام شاپ. دوباره خدمت شما برگشتیم تا مطلبی جدید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، هایلایتر چیست؟ موضوع اصلی مقاله ما است. خیلی‌ها از هایلایتر استفاده می‌کنند، اما نمی‌دانند دقیقا برای چه جاهایی مناسب است و یا طرز استفاده از آن را بلد نیستند. امروز آمده‌ایم تا جدیدترین و بروزترین متدهای به کارگیری هایلایتر را در اختیار شما قرار دهیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 هایلایتر یک محصول آرایشی است که نور را منعکس می کند. در اصل، هایلایت دقیقا برعکس کانتورینگ است. هنگامی که کانتور می کنید، از رنگی تیره تر از رنگ پوست خود استفاده می کنید تا این توهم ایجاد کنید که برخی از ویژگی ها (مانند استخوان گونه، خط فک و شقیقه ها) به سمت داخل فشار داده می شوند. این منجر به یک اثر تراشیده می شود. از سوی دیگر، هایلایتر از سایه روشن‌تر از رنگ پوست شما استفاده می‌کند تا نور را جذب کند و ویژگی‌ها را بیرون بکشد و آن‌ها را برجسته‌تر نشان دهد. محصولات انعکاس دهنده نور نیز همین ظاهر را به شما می دهند، به همین دلیل است که برخی از هایلایترها را ایلومیناتور نیز می نامند. هایلایت می تواند به افزایش ابعاد صورت شما کمک کند. و هنگامی که با کانتور ترکیب می‌شود، جلوه‌ها دو برابر می‌شوند، که مخصوصاً زمانی مفید است که ویژگی‌های شما توسط زیرسازی پوشش کامل شسته شده باشد.

روش استفاده از هایلایتر

بهترین راه برای استفاده از هایلایتر چیست؟ هر دو آرایشگر ترجیح می‌دهند از یک اسفنج مانند Beautyblender برای استفاده از کرم و هایلایتر مایع استفاده کنند. Peart می گوید از استفاده از حرکات جاروبرقی برای اعمال خودداری کنید، که آرایش را مختل می کند و باعث ایجاد رگه می شود. او می افزاید: «من دوست دارم به آرامی آن را منقل بزنم یا ضربه بزنم، بنابراین زیبا و صاف پیش می رود. برای بهترین نتیجه، اسفنج را با آب خیس کنید و قبل از استفاده از هایلایتر، از یک حوله کاغذی برای فشار دادن مایع اضافی استفاده کنید. برای فرمول های پودری، به دنبال یک برس نرم و کرکی باشید و با یک حرکت سبک و جاروبر روی آن بمالید. پیرت می‌گوید: «نمی‌خواهید برس را خیلی سخت به صورت خود فشار دهید، زیرا در این صورت چیزی را که قبلاً گذاشته‌اید به هم می‌زنید». برای نواحی کوچک‌تر مانند استخوان ابرو یا کمان کوپید، برای اعمال دقیق‌تر به یک برس کوچک سایه چشم بروید.
قیمت هایلایتر چیست

فرق هایلایتر و رژگونه

رژگونه به پوست شما رنگ می بخشد. هدف رژگونه این است که شما را برافروخته نشان دهد. از سوی دیگر، هایلایتر با برجسته کردن یک ویژگی به برجسته کردن آن کمک می کند. در حالی که رژگونه و هایلایتر دو محصول آرایشی مجزا با اهداف نهایی متفاوت هستند، اما یکدیگر را تحسین می کنند. اگر به دنبال افزایش درخشندگی خود بدون افزودن محصول اضافی به روتین خود هستید، رژگونه ای براق که به گونه های شما رنگ می بخشد و در عین حال نور را نیز منعکس می کند، گزینه بسیار خوبی است.

انواع هایلایتر

 هایلایترها در فرمول های پودر، کرم و مایع هستند و انتخاب یکی که برای پوست شما بهترین کارایی را داشته باشد بسیار مهم است. پوست‌های چرب باید از کرم‌ها و فرمول‌های مایع دور باشند و به پودرها بچسبند، که مدت بیشتری باقی می‌مانند. اگر پوست چرب دارید و هایلایتر مایع استفاده می کنید، احتمال حرکت آن بیشتر است.

روش استفاده از هایلایتر پودری

 اول از همه، اگر از کرم پودر مایع یا مرطوب‌کننده رنگی استفاده می‌کنید و می‌خواهید از هایلایتر پودری استفاده کنید، باید پایه خود را از قبل با یک پودر شفاف ست کنید. این کمک می کند مطمئن شوید که هایلایتر شما به آرامی اعمال می شود و رد نمی شود یا چین نمی خورد. اگر می خواهید گزینه مایع یا خامه را انتخاب کنید، از این مرحله صرف نظر کنید، زیرا آنها به راحتی با هم ترکیب می شوند. این قانون آرایشی را به خاطر بسپارید: پودرها روی پودرها و مایعات یا کرم ها روی سایر مایعات یا کرم ها. وقتی آماده شدید، نوبت به ابزارها می رسد. برس خود را به پودر آغشته کنید و برای جلوگیری از ریزش رنگدانه، مقدار اضافی آن را از بین ببرید. سپس با حرکتی فراگیر، برس را در نقاط مرتفع خود گردگیری کنید.
هایلایتر صورت چیست

هایلایتر صورت چیست

روش استفاده از هایلایتر مایع

نحوه اعمال هایلایتر مایع درست مانند پودرها بر روی پودرها، مایعات و کرم ها نیز بر روی مایعات و کرم ها بهتر عمل می کنند. بعد از اینکه پایه خود را اعمال کردید، قبل از اینکه به سراغ هر پودری بروید، مستقیماً با هایلایتر وارد شوید. سپس آن نقاط را با انگشتان خود یا برس زیرسازی خود بکشید تا آنها را با هم ترکیب کنید. اکثر هایلایترهای مایع با یک اپلیکاتور قطره چکان بسته بندی می شوند که باعث می شود ظاهر شما را با درخشش کامل کند. با قطرات کوچک روی نقاط بلند صورتتان شروع کنید: بالای استخوان گونه، پل بینی، کمان کوپید و استخوان ابرو. اگر هایلایتر مایع شما با اپلیکاتور پمپ بسته بندی شده است، به سادگی مقدار کمی از آن را روی انگشت خود بریزید، سپس روی نقاط بلند صورت خود بمالید. می توانید از اسفنج آرایشی اکلیپس نیز استفاده کنید.

روش استفاده از هایلایتر کرم

نحوه استفاده از کرم هایلایتر همان قوانین ضد پودری برای هایلایترهای مایع در مورد هایلایترهای کرم نیز اعمال می شود. انگشت خود را به شکل کرم بچرخانید، تا آن را گرم کنید. این به ترکیب بهتر آن با بقیه آرایش شما کمک می کند. سپس، با استفاده از انگشت خود، روی برجسته‌کننده دقیقاً در جایی که می‌خواهید بدرخشد ضربه بزنید. برای داشتن ظاهری کاملاً بدون درز، آن نقاط را با ست براش ریل تکنیک که برای استفاده از کرم پودر استفاده کردید، ترکیب کنید.

پالت رژگونه و هایلایتر رولوشن

همان طور که گفتیم پالت رژگونه رولوشن گلدن شوگر، شامل 8 رنگ مختلف با تناژهای متفاوت است که شامل رنگ‌های اکلیلی و مات است. شما می‌توانید از این رنگ‌ها به عنوان هایلایتر، برانزر و یا حتی کانتور صورت خود استفاده کنید. رنگ‌های استفاده شده در این پالت رولوشن بسیار غنی بوده و رنگدانه‌های آن غلظت بالایی دارند. به همین دلیل ترکیب رنگ‌های آن با هم بسیار کار ساده و البته جذابی است. بدلیل فرمولاسیون استفاده شده در این پالت بافت آن بسیار نرم و ابریشمی است. این محصول هم همانند سیار محصولات رولوشن فاقد گلوتن است و کاملا گیاهی می‌باشد. به همین دلیل باعث ایجاد حساسیت روی پوست صورت نخواهد شد.

تنوع این 8 رنگ استفاده شده در پالت رژگونه رولوشن گلدن شوگر، بسیار بالا است. شما می‌توانید از رگه‌های طلایی این پالت رولوشن برای هایلایت کردن صورت خود استفاده کنید. و برای برجسته کردن صورت و کانتورینگ از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. رنگ بندی این پالت آرایشی رولوشن شامل رنگ های سفید، کرمی، صورتی و طلایی می شود. همچنین شما می‌توانید از رنگ‌های این پالت برای سایه چشم استفاده کنید. البته این را هم فراموش نکنیم که برند رولوشن حامی حیوانات بوده و در روند تولید این محصول، هیچ تستی بر روی حیوانات انجام نگرفته است.

هایلایتر چیست و چگونه استفاده می شود

هایلایتر چیست و چگونه استفاده می شود

بهترین مارک هایلایتر صورت

اگر به دنبال این هستید که همیشه بدرخشید و از بهترین برندهای هیلایتر استفاده کنید، پیشنهاد مادام شاپ برای شما عزیزان پالت رژگونه و هایلایتر دبالم  است. این هایلایتر با 4 رنگ فوق‌العاده کاربردی و زیبا دارای پیگمنت خیلی بالایی است و آرایشگران حرفه‌ای همیشه برای میک آپ خود از آن استفاده می‌کنند.

خرید هایلایتر وت اند وایلد

رنگ‌های استفاده شده در این پالت رژگونه و هایلایتر وت اند وایلد، رنگدانه‌هایی غنی و قوی دارند. به همین دلیل پوشش یکدست و یکنواختی را روی صورت ایجاد خواهند کرد. همچنین این رنگ‌ها به راحتی با هم ترکیب می‌شوند. این دو رنگ استفاده شده در این پالت وت اند والید، براق هستند و به شما اجازه می‌دهند آرایشی جذاب و جسورانه داشته باشند. شما از بخش کم رنگ‌تر یا همان هایلابتر می‌توانید برای براق کردن قسمت‌های مختلف صورت خود استفاده کنید.

رنگ براق و تیره‌تر این پالت برای رژگونه کاربرد دارد و رنگ رژگونه جذابی را تحویل شما خواهد داد. همچنین شما از این رنگ می‌توانید برای کانتورینگ صورت و از بین بردن عیوب صورت و زاویه دادن به صورت خود استفاده کنید. استفاده از پالت بسیار آسان بوده و شما کافی است که از یک براش آرایشی استفاده کنید. شما از هایلایتر این پالت می‌توانید برای قسمت های زیر استفاده کنید:

  • نوک بینی
  • قسمت بالای لب
  • زیرکمان ابرو
  • روی استخوان گونه
  • قسمت میانی چانه

البته این محصول وگان بوده و در روند تولید آن هیچ تستی روی حیوانات انجام نگرفته است. همچنین در ترکیبات این محصول از گلوتن استفاده نشده است و هیچ حساسیتی برای پوست زیبای شما ایجاد نخواهد کرد.

هایلایت صورت

اگر دنبال هایلایتر به صورت تکی هستید و نمی‌خواهید پالت چند رنگ متفاوت را تهیه کنید، پیشنهاد ما برای شما هایلایتر صورت وت اند وایلد است. مارک وت اند وایلد یکی از بهترین برندهای آرایشی است که بسیاری از میک آپ آرتیست‌های حرفه‌ای طرفدار آن هستند. پس از خرید آن هیچ تردیدی نداشته باشید مطمئن باشید با 1 بار استفاده از آن به هایلایتر مورد علاقه شما تبدیل خواهد شد.

هایلایتر رولوشن و رژگونه و برانزر رولوشن

ترکیب رنگ‌های استفاده شده در این مدل از پالت هایلایتر، رژگونه و برانزر رولوشن برای انواع رنگ پوست قابل استفاده است. رنگ‌های این پالت، پیگمنت بالایی دارند و به راحتی یا هم ترکیب می‌شوند. همچنین بافت آنها بسیار سبک بوده و باعث اذیت و آزار شما نمی‌شود. شما از رژگونه و برانزر می‌توانید برای کانتورینگ نقاط مختلف صورت استفاده کنید. همچنین از رنگ روشن این پالت برای هایلایتر و برجسته سازی صورت استفاده کنید. در ابتدا گفتیم که ابن پالت برای انواع رنگ پوست مناسب است، اما برای افرای با ته رنگ خنثی جلو‌ه‌ای زیبا و حرفه‌ای می‌دهد.

وزن و اندازه این پالت بسیار کم است و شما همیشه می‌توانید آن را همراه خود داشته باشید. البته در روند تولید این محصول هیچ تستی روی حیوانات انجام نشده است و در ترکیبات آن از گلوتن استفاده نشده است. پس باعث ایجاد حساسیت روی پوست شما نخواهد شد. اگر یکی از افرادی هستید به آرایش صورت خود اهمیت می‌دهید، حتما برای یک بار هم که شده است از این پالت رژگونه، هایلایتر و برانزر رولوشن، استفاده کنید.

هایلایتر پودری چیست

هایلایتر پودری چیست

پالت هایلایتر و رژگونه بیولیس

پالت جذاب بیولیس، دارای سه رنگ جذاب و درخشان است. این سه رنگ شامل:

  • رژگونه با رنگی هلویی و البته خیلی هم درخشان نیست و جلوه‌ای زیبا دارد.
  • رنگ قهوه‌ای هم برای برانزر و یا کانتورینگ صورت کاربرد دارد.
  • اما به نظر من جذاب‌ترین رنگ این پالت این رنگ شامپاینی هایلایتر آن است. واقعا خالم با دیدن این رنگ عوض می‌شود.

بافت پودرهای استفاده شده در پالت هایلایتر و رژگونه بیولیس کاملا نرم بوده و به راحتی روی پوست پخش می‌شود و بسیار یکدست و هماهنگ است. همچنین رنگ‌های آن قابل ترکیب است و شما به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. ماندگاری آن هم بالا است و شما بدون نگرانی می‌توانید به مهمانی بروید و نگران پاک شدن آرایش خود نباشید. در کل اگر به دنبال یک پالت چندکاره با قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا هستید، از پالت هایلایتر برنزر رژگونه بیولیس، استفاده کنید.

هایلایتر مایع برای چیست

هایلایتر مایع برای چیست

سخن نهایی

همراهان گرامی مطمئن هستم که شما با استفاده از این پالت هایلایترهای معرفی شده، از بسیاری از محصولات آرایشی بی‌نیاز خواهید شد. سعی ما بر این بود که این بهترین برندهای آرایشی هایلایتر را در فروشگاه مادام شاپ به شما معرفی کنیم. امیدوار هستیم که شما با استفاده از این محصولات به نتیجه دلخواه و مطلوب خود برسید. اگر در مورد این مطلب و یا محصولات فروشگاه مادام شاپ نیاز به راهنمایی داشتید، حتما پیج اینستاگرام مادام شاپ را دنبال کنید. شعار ما را هم که از یاد نبرده‌اید، زیبایی و سلامت شما در اولویت ما است.

هایلایتر ارایشی چیست

هایلایتر ارایشی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *