آموزش

جدیدترین آموزش رژ لب زدن

جدیدترین آموزش رژ لب زدن

سلامی دوباره به همراهان همیشگی مادام شاپ. امروز با مطلب جدیدی تحت عنوان جدیدترین آموزش رژ لب زدن با شما هستیم. همانطور که می‌دانید رژ لب یکی از ابزارهای آرایشی است که باعث رنگ بخشیدن به صورت می‌شود به همین دلیل مهم‌ترین وسیله آرایشی است که هر کسی باید نحوه استفاده از آن را بداند. در این مطلب نکاتی که در مورد زدن رژ لب لازم است بدانید را به شما آموزش می‌دهیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آموزش رژ لب جامد

هیچ آرایشی بدون رنگ آمیزی پوست صورت کامل نمی شود. رژلب ها سال هاست که یکی از لوازم آرایشی ضروری هستند. رنگ‌ها و فرمول‌های ترجیحی با تغییر روند تغییر می‌کنند، اما استفاده از رژ لب تمیز و دقیق برای زیبایی هر آرایشی مهم است. با وجود اینکه رژ لب یک محصول آرایشی رایج است، هنوز هم افراد کمی هستند که روش صحیح رژ لب زدن را نمی‌دانند و یکی از رایج‌ترین سوالات آرایشی این است که چگونه رژ لب بزنیم؟
آموزش رژ لب اسان
اگر اغلب به این فکر می کنید که چگونه رژ لب را بدون پر کردن یا قرار دادن آن روی دندان های خود بمالید، ما شما را پوشش می دهیم! برای دانستن راهنمای گام به گام نحوه استفاده از رژ لب، ادامه مطلب را بخوانید.
1. لب های خود را آماده کنید: در حالی که اکثر مردم در مراقبت از پوست خود پیشرو هستند، معمولاً از لب های خود غافل می شوند. هنگام یادگیری نحوه استفاده از رژ لب، آماده کردن لب های خود همیشه باید اولین قدم باشد. مراقبت از لب به اندازه مراقبت از پوست ضروری است، زیرا به نرمی و تغذیه لب های شما کمک می کند و از ترک خوردن یا پوسته پوسته شدن آنها جلوگیری می کند. لب های خشک شده بدترین کابوس یک رژ لب پررنگ است! رژ لب شروع به چسبیدن به تکه های خشک لب شما می کند، یا از خطوط ترک خورده نفوذ می کند. لب های خود را با یک مسواک مرطوب لایه برداری کنید. به یاد داشته باشید که بسیار ملایم باشید زیرا پوست لب های شما نازک و ظریف است. همچنین می توانید از اسکراب های لب که به راحتی در بازار موجود است استفاده کنید. پس از لایه برداری، لب های خود را با یک بالم لب مغذی آبرسانی و مرطوب کنید. بالم لب رژ لب مدادی میبلین را امتحان کنید تا نه تنها لب های شما را مرطوب کند بلکه از آنها در برابر نور خورشید نیز محافظت کند.
2. بیس را آماده کنید: مقدار کمی از کانسیلر یا کرم پودری که با رنگ پوست شما مطابقت دارد استفاده کنید و آن را روی تمام لب هایتان بمالید. این به عنوان یک پرایمر عمل می‌کند و هر ترکی را که ممکن است روی لب‌هایتان داشته باشید پر می‌کند و به رژ لب‌تان پایه‌ای صاف و یکدست می‌دهد تا در هیچ خط ریز فرو نرود. این مرحله اختیاری است، اما اگر لب های شما دارای هیپرپیگمانتاسیون یا رنگ ناهموار باشد، عالی عمل می کند. این هک سریع همچنین از خونریزی یا پر شدن رژ لب شما در خارج از خط لب شما جلوگیری می کند.
3. لب های خود را خط بکشید: استفاده از خط لب برای ترسیم خطوط لب به لب های شما شکل و تعریف واضحی می دهد و به شما کمک می کند رژ لب را با دقت بیشتری بمالید. خط لب طبیعی خود را با یکی از این 3 نوع خط لب ردیابی کنید: خط لب شفاف بدون رنگ، مناسب برای رژ لب های برهنه یا روشن و پاستلی، خط لبی که با رنگ لب های شما هماهنگ است و خط لبی که با رنگ رژ لب شما مطابقت دارد. از کمان کوپید خود شروع کنید (“V” کوچک در مرکز لب بالا) و یک شکل X در امتداد آن بکشید تا کمان کوپید شما به وضوح مشخص شود. خط لب را دنبال کنید و لبه های لب را دور بزنید. سپس می توانید داخل لبه ها را کمی بیشتر رنگ کنید یا تمام لب های خود را با خط لب پر کنید. برای ایجاد یک لب کاملاً مشخص و برای اینکه رژ لب شما برای مدت طولانی تری بماند، رژ لب مخملی رولوشن را امتحان کنید. فرمول مخملی و کرمی رژ لب Revolution به شما کمک می کند تا فرم لب خود را مشخص کنید و لب های خود را برجسته کنید. آیا می‌دانستید که می‌توانید از رژ لب مایع برای خط لب‌هایتان هم استفاده کنید؟ نوک اپلیکاتور منحصر به فرد رژ لب مایع سوپر استى میبلین برای مواقعی که خط لب جداگانه‌ای در دست ندارید عالی است. به سادگی از نوک تیز برای خط لب استفاده کنید و کارتان تمام است!
آموزش رژ لب برای باربی
4. رژ لب خود را بزنید: اینجا چیزی است که منتظرش بودید، نحوه زدن رژ لب مانند یک حرفه ای! با فرمول و سایه رژ لب مورد علاقه خود شروع کنید. اگر ظاهر یک رنگ لب مات را دوست دارید که روی لب‌هایتان نرم و کرمی نیز به نظر می‌رسد، رژ لب مات مک را امتحان کنید. این رژ لب با انواع ویتامین آغشته شده است و با لب‌هایی صاف و لطیف به شما رنگ لبی شفاف و پر جنب و جوش می دهند. اگر رژ لب‌های مایع مات بیشتر به سبک شما می‌آیند، به سراغ ست رژلب سه عددی سفورا بروید. فرمول بسیار رنگدانه شده رژ لب مایع جوهر مات Sephora به شما روکش مات بی عیب و نقصی می دهد که تا 16 ساعت دوام می آورد. با رژ لب دلخواه خود، با زدن رژ لب در مرکز لب بالایی، درست زیر کمان کوپید، شروع کنید. در صورت استفاده از رژ لب مایع، می‌توانید رژ لب را مستقیماً از لوله یا اپلیکاتور بزنید، یا از برس رژ لب برای استفاده دقیق‌تر استفاده کنید. اگر مبتدی هستید، توصیه می کنیم برس رژ لب را کنار بگذارید و مستقیماً با محصول وارد شوید. حالا رژ لب را روی لب بالایی خود از مرکز به هر دو گوشه بکشید تا تمام لب پوشیده شود. همین روش را روی لب پایینی تکرار کنید، از مرکز شروع کنید و به سمت گوشه ها حرکت کنید. از کشیدن چند بار رژ لب روی لب‌هایتان خودداری کنید، زیرا این کار می‌تواند باعث جمع شدن محصول شود و لب‌هایتان را لکه‌دار و بی‌نظم نشان دهد. مصرف بیش از حد محصول روی لب ها همچنین می تواند باعث ترک خوردن رژ لب یا خونریزی در خارج از لب شود.
5. رژ لب خود را لکه دار کنید: این یک مرحله اختیاری است و اگر عجله دارید می‌توان از آن صرفنظر کرد، اما لکه کردن لب‌هایتان باعث کاهش انتقال از لب‌هایتان به لیوان‌های قهوه، قاشق‌ها و غیره می‌شود و ماندگاری رژ لب‌تان را بیشتر می‌کند. برای لکه کردن لب‌هایتان، یک دستمال نرم بردارید و لایه‌های آن را جدا کنید تا به صورت یک دستمال نازک و تک لایه درآیند. این دستمال را از وسط تا کنید و بین لب هایتان نگه دارید و فشار دهید. این محصول و روغن اضافی را از لب‌های شما می‌گیرد و لایه‌ای نازک و در عین حال رنگدانه‌دار از رژ لب را برای شما به ارمغان می‌آورد. درست مانند روشی که آرایش صورت خود را با یک پودر تنظیم کننده برای مات کردن محصولات مایع و ماندگاری بیشتر آنها تنظیم می کنید، می توانید رژ لب خود را نیز ست کنید! با یک دست بسیار سبک، از یک برس کرکی یا انگشتان تمیز استفاده کنید تا مقداری پودر شفاف (یا یک پودر سایه چشم همسان!) روی لب‌هایتان بزنید. به خاطر داشته باشید که از پودر بسیار کمی استفاده کنید زیرا نمی خواهید پودر اضافی روی لب های شما جمع شود.
آموزش رژ لب زدن ترکیبی پر رنگ

آموزش رژ لب مایع زدن

1. برای آماده سازی قبل از رژ لب لایه برداری کنید: بیشتر وقتی که صحبت از رژ لب های مایع به میان می آید. بافت های زبر روی لب ها می تواند مانع از اجرای یکنواخت لب شود. محصولاتی مانند رژ لب‌های طولانی مدت ممکن است هنگام استفاده بر روی لب‌های ترک خورده برای ماندن مشکل داشته باشند. بنابراین، قبل از زدن رژ لب مات، به آرامی لب های خود را لایه برداری کنید تا سطحی صاف ایجاد کنید. برای انجام کار می توانید از اسکراب لب، دستمال شستشو یا مسواک قدیمی استفاده کنید.
2. مرطوب کنید و اضافی را پاک کنید: استفاده از رژ لب مات برای ساعت های طولانی می تواند باعث خشکی لب ها شود، به همین دلیل است که استفاده از یک بالم لب مرطوب کننده ضروری است. رژ لب مایع میت مات دبالم یک بالم لب عالی برای این کار است، زیرا فرمول آن طوری طراحی شده است که لب های شما را برای ساعت ها انعطاف پذیر و هیدراته نگه می دارد. با این حال، هر روغن یا چربی روی لب‌ها می‌تواند حتی با بهترین رژ لب مایع نیز تداخل داشته باشد، بنابراین می‌خواهید بالم لب را فقط برای چند دقیقه روی لب‌ها بگذارید و سپس به آرامی با یک دستمال تمیز، مقدار اضافی آن را پاک کنید. لب‌های شما نرم‌تر و مرطوب‌تر می‌شوند اما همچنان به اندازه‌ای خشک می‌شوند که رژ لب را روی آن بمالید. 3. لب های خود را خط بکشید گرفتن خط لب دقیق با استفاده از اپلیکاتور رژ لب مایع شما به تمرین و صبر زیادی نیاز دارد. خط لب به شما طرح واضحی را می دهد که نیاز دارید در حالی که خطاها را بیشتر می بخشد. علاوه بر این، استفاده از خط لب می تواند از خونریزی تیره رنگ رژ لب مایع به پوست اطراف جلوگیری کند. برای شروع خط کشیدن لب‌هایتان، یک «X» در جایی که کمان کوپید شما قرار دارد بکشید. از بالای “X”، هر طرف خط لب بالایی را تا گوشه های دهان خود دنبال کنید. سپس از وسط خط لب پایینی به سمت گوشه دهان ردیابی کنید.
اموزش رژ لب ترکیبی
4. لبه های خط لب خود را مخلوط کنید هنگامی که لب های خود را خط زدید، اکنون باید لبه های خط لب را با هم ترکیب کنید. اگر خط لب شما کمی خشن به نظر می رسد و می خواهید خط لب شما با رژ لب مایع شما ترکیب شود، این یک قدم خوب است. با استفاده از یک پنبه تمیز یا برس لب، لبه های بیرونی خط لب خود را به آرامی لکه دار کنید. برای لبه داخلی – لبه داخل لب شما – به سمت داخل کار کنید تا پس از استفاده از رژ لب مایع، ظاهری یکدست‌تر بین خط لب و رژلب ایجاد کنید.
5. رژ لب را از قسمت داخلی لبتان شروع کنید: داخلی‌ترین قسمت لب، جایی که لب‌های شما جمع می‌شوند، به چند دلیل مکان عالی برای شروع استفاده از رژ لب است. ابتدا فضای کافی را در اختیار شما قرار می دهد تا رژ لب مایع را به طور یکنواخت و بدون نگرانی از روی خط لب خود پخش کنید. دوم، از آنجایی که این ناحیه در هنگام صحبت کردن تحرک و اصطکاک زیادی دریافت می کند، شروع از اینجا به رژ لب مایع این شانس را می دهد که ابتدا خشک شود. در نهایت، می توانید به راحتی برنامه خود را تغییر دهید تا رنگ را بهتر بسازید یا خط دقیق تری را هنگام کار به بیرون ایجاد کنید.
6. رنگ را با لایه های روشن بسازید: یک نکته خوب برای زدن صحیح رژ لب مایع این است که با یک لایه نازک و سبک شروع کنید. این به شما امکان کنترل بهتری بر میزان تند بودن رنگ را می دهد. رژ لب هایی مانند تینت لب اتود هاوس باعث ایجاد رنگ خوب بدون احساس سنگینی روی لب ها می شود. در اینجا چند تکنیک وجود دارد که می تواند به شما کمک کند لایه های خود را نازک نگه دارید. هر محصول اضافی را از اپلیکاتور در نوک ظرف رژ لب پاک کنید تا مقدار مناسبی بدست آورید.  به آرامی لب پایین خود را با یک رژ لب مایع بپوشانید و به سرعت لب های بالا و پایین خود را به هم فشار دهید. این به شما امکان می دهد رنگ را منتقل و توزیع کنید. این تکنیک ها را تا زمانی که از رنگ به دست آمده راضی باشید تکرار کنید.
اموزش رژ لب جامد
7. هر گونه اشتباه را پاک کنید: برخی از افراد رژ لب‌های مات را دلهره‌آور می‌دانند، زیرا به سرعت خشک می‌شوند و فرصت کمی برای اشتباهات ایجاد می‌کنند. خوشبختانه، چند راه وجود دارد که می توانید هر نقطه تصادفی، لکه، یا خطوط ناشیانه را تمیز کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشت: اگر رژ لب مایع هنوز خیس است، از میسلار واتر دوفاز گارنیه به همراه پد آرایشی دایره ای بنری استفاده کنید. اشتباه را با پد ترجیحا در جهت لب پاک کنید. رژ لب مایع می تواند لکه ای روی صورت شما بجا بگذارد، بنابراین کار به سمت لب به شما این امکان را می دهد که میزان لکه را به حداقل برسانید. بعد آرایش خود را روتوش کنید اگر رژ لب مایع خشک شده است، می‌توانید از یک پنبه یا برس با کانسیلری مانند کانسیلر فیت_می میبلین استفاده کنید تا هر نقطه مشکلی را بپوشانید و خط لب بیرونی خود را تمیز کنید. کانسیلرهایی با پوشش روشن تر ممکن است نتوانند اشتباهات را به طور موثر پنهان کنند، به خصوص برای رژلب هایی که رنگ های تیره دارند. از رژ لب مایع مانند یک حرفه ای استفاده کنید به عنوان یک دوستدار آرایش، از قدرت افزایش اعتماد به نفس یک رژ لب مایع کاملاً استفاده می‌کنید. حتی زمانی که رژ لب زیر ماسک استفاده می شود، می تواند به شما احساس قدرت بدهد. هنگامی که به درستی استفاده می شود، می توانید از رژ لب بلند خود لذت کامل ببرید و نگران لکه شدن آن نباشید.

آموزش استفاده از تینت لب

اگر شما هم از طرفدارای تینت لب هستید و می‌خواهید نحوه استفاده از آن را بیاموزید، ما در مقاله‌ای دیگر بنام تینت لب چیست؟ آموزش استفاده از انواع تینت لب را برای شما قرار داده‌ایم. با کلیک بر روی لینک آن می‌توانید هر آنچه که درباره تینت لب لازم است را به آسانی بیاموزید.

بالم لب وازلین یکی از محبوب‌ترین برندهای بالم لب موجود در بازار می‌باشد. همانطور که در بالا خواندید بالم لب می‌تواند فواید بسیار زیادی برای لب‌هایتان داشته باشد و داشتن حداقل یک بالم برای هر فرد ضروری است. برای داشتن بالم لب وازلین در انواع رایحه می‌توانید لینک‌های زیر را در فروشگاه مادم شاپ دنبال کنید:

آموزش کشیدن رژ لب جدید

سخن نهایی

دوستان در این مطلب سعی کردیم جدیدترین آموزش رژ لب زدن را به همراه معرفی انواع رژ لب به شما آموزش دهیم. همراهان عزیز اگر در مورد این مطلب یا محصولات فروشگاه مادام شاپ نیاز به مشاوره داشتید، پیج اینستاگرام مادام شاپ را دنبال کنید. همیشه این را هم به یاد داشته باشید که ما در مادام شاپ به اندازه خودتان به سلامت و زیبایی شما اهمیت می‌دهیم.

آموزش آرایش چشم رژ لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *