جلب رضایت مشتری، هدف مشترک تیم مادام شاپ می‌باشد. به همین منظور امکان بازگشت کالا را برای مشتریان در نظر گرفته ‌ایم که نهایتا تا ۵ روز پس از دریافت سفارش، امکان مرجوعی وجود دارد.
بایستی در نظر داشته باشید که به دلیل مقررات بهداشتی امکان مرجوعی و عودت محصول خریداری شده تنها در حالتی امکان پذیر است که پلمپ محصول باز نشده باشد در غیر اینصورت امکان بازگشت وجود ندارد.

بازگشت و یا تعویض کالا طبق رعایت قوانین زیر صورت می‌گیرد :

۱) محصول داخل بسته شکسته شده باشد و یا محتویات آن ریخته شده باشد. 
۲) تعداد محصولات موجود در بسته از تعداد محصولات خریداری شده کم تر باشد.
۳) محصول دارای تاریخ انقضای زیر ۶ ماه باشد و این موضوع در سایت درج نشده باشد و یا به مشتری اطلاع داده نشده باشد.
۴) رنگ محصول اشتباه ارسال شده باشد و یا محصول ارسالی مغایر با انتخاب کاربر باشد.(در این حالت تنها در صورت باز نشدن بسته بندی امکان مرجوعی وجود دارد)

در صورت بروز هرگونه مشکل و همچنین برای تعویض و‌ مرجوع کردن کالا ضروری است که ظرف کمتر از ۲۴ ساعت بعد از دریافت بسته با بخش پشتیبانی تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. پیگیری‌های لازم توسط تیم ما (با تطبیق فاکتور، شماره سفارش، مشخصات، رهگیری پست) انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورت نیاز به مرجوع کردن کالا، روش و زمان مرجوعی توسط پشتیبانی به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورتی که بدون اطلاع و یا با روشی غیر از روش مورد تایید فروشگاه اقدام به ارجاع کالا شود، هزینه‌های بازپس‌گیری محصول بعهده‌ی مشتری بوده و از فروشگاه مادام شاپ سلب مسئولیت خواهد شد. لذا از انجام هرگونه ارسال و اقدام یک ‌طرفه خودداری کنید؛ در صورت اقدام یک طرفه هرگونه هزینه و تبعات بر عهده مشتری خواهد بود.

پس از تأیید دریافت کالا توسط تیم مادام شاپ، تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم جهت دریافت اطلاعات حساب شما و واریز وجه به حساب را انجام خواهد داد، وجه مورد نظر محاسبه و ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری به حساب شما واریز خواهد شد.