فروشگاه اینترنتی مادام شاپ در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه‌ی آنلاین شاپینگ و فروش پوشاک و کیف و کفش آغاز کرده است، هدف ما همواره تامین بهترین و‌باکیفیت‌ترین محصولات از برترین برندهای جهانی بوده است. در سال ۱۳۹۹ در جهت ارتقا‌ی اهداف مجموعه و تفکیک و آسان‌سازی خرید برای مشتریان عرضه و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی پوست و مو را آغاز کردیم.
در حال حاضر تنها محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی پوست و مو در سایت مادام شاپ برای فروش عرضه شده و به زودی لاین پوشاک و کیف و کفش نیز راه‌اندازی خواهد شد.
در این حیطه نیز همانند گذشته، هدف تامین محصولات اورجینال و بهترین و برترین برندهای جهانی بوده است.
مهم‌ترین و در عین حال اصلی‌ترین هدف مجموعه‌ی مادام شاپ جلب رضایت مشتری، تجربه و حس یک خرید لذت بخش می‌باشد.
در قوانین تعریف شده برای مجموعه، جلب رضایت مشتری به منزله‌ی ارائه و عرضه‌ی محصولات اورجینال، قیمت مناسب، برخورد مناسب و شایسته، ارسال و پاسخگویی دقیق و منظم، خدمات و پاسخگویی پس از فروش محصول می‌باشد.
مجموعه‌ی مادام شاپ برای انتخاب محصول و عرضه‌ی آن به مشتری تمام حساسیت‌های لازم را بکار میگیرد تا تمام محصولات از لحاظ اصالت مورد تایید بوده و همچنین محصولات بعد از پروسه‌ی تست توسط تیم و کارشناسان ما مجوز عرضه و فروش در فروشگاه را دریافت خواهند کرد.

هدف ما ارائه‌ی بهترین خدمات به مشتریان عزیز بوده و امیدواریم که نقدها و ویشنهادهای شما راه‌گشای این مسیر برای ما باشد.
تیم ما برای مشتوره، پاسخگویی و ارائه‌ی بهترین خدمات در کنار شما بوده و همواره آماده‌ی پاسخگویی و خدمت رسانی به شما می‌باشد.